Best Employment Background Checks, Background Screening Istanbul Turkiye EMEA Prosecure Security Consulting

İç Denetim ve Kontrol

Prosecure 2014 yılından beri İç Denetim, İç Kontrol ve Suistimal İnceleme alanlarında müşterilerine hizmet veren, İstanbul merkezli bir uluslararası danışmanlık şirketidir. 

 

Ekibimiz şirketlerin etik ve disiplin kurallarını ihlal ettiği veya menfaat çatışması içerisinde olduğu düşünülen personele ilişkin şüpheli durumun kapsamlı, hızlı ve gizlilik içerisinde araştırılmasına destek verir. 

 

Bir şirketin bütünlüğü, tüm çalışanlarının o şirketin faaliyet gösterdiği ülkenin iç hukuk kurallarına uygun çalışmasının yanı sıra, şirketin belirlemiş olduğu Etik Kurulları’na bağlı kalması ile doğru orantılıdır. Son yıllarda pek çok örnekte de görüldüğü gibi etik ihlalleri, menfaat çatışması ve suistimal büyük küçük farketmeksizin tüm şirketlerde ve her seviyede yaşanan olaylardandır.

 

Şirketlerin ve kişilerin itibarlarını kazanmalarını yıllar almakla birlikte kaybetmeleri çok hızlı olabilmektedir. Bu tür olayları kurumların iyi yönetememesi hem bahse konu ihlali yapan kişi, hem de şirket açısından telafisi oldukça güç maddi ve manevi ciddi sonuçlara neden olabilmektedir. Unutulmamalıdır ki, yaptıkları işin doğruluğuna inanan insanlar denetlenmekten çekinmezler ve itimat kontrole mani olmamalıdır.  

 

Prosecure™ kurumsal soruşturmalar, iç denetim, yolsuzluk araştırmaları alanında 25 yılı aşkın tecrübeye sahip personeli sayesinde, kurum içi soruşturmaları uluslararası kabul görmüş yöntemler ve şirket çalışanlarını en az seviyede rahatsız edecek şekilde gerekli hassasiyet ve profesyonellik içerisinde gerçekleştirir.

 

İç denetim ve kontrol soruşturmaları ekibimiz verdikleri destek sırasında şirketlerin kurumsal güvenlik, disiplin,  hukuk ve insan kaynakları birimleri ile yakın işbirliği halinde hareket eder.

 

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz!

 

Diğer Kurumsal Hizmetlerimiz:

Marka Koruma

CV Doğrulama

Due Diligence

 

Scroll to Top