KURUMSAL ARAŞTIRMALAR

PROSECURE™  kurumsal müşterilerine Marka Koruma, Ticari Bilinirlik, İç Denetim, İşe Alım Öncesi CV Araştırması alanlarında uluslararası standartlarda, hukuki ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Özellikle “Sigara Kaçakçılığı ve İllegal Tütün Ürünleri ile Mücadele” konusunda oluşturduğu araştırma kapasitesi ve derin perspektif sayesinde Türkiye’nin lider danışmanlık şirketidir. 

KORUMA ÇÖZÜMLERİ

PROSECURE™ Seyahat Güvenliği, Yakın Koruma ve Etkinlik Güvenliği alanlarında Türkiye’nin en önde gelen güvenlik danışmanlık şirketidir. Prosecure™ uluslararası güvenilir iş ortakları ile birlikte Türkiye dışında Azerbaycan, Gürcistan, Ukrayna, Polonya, Afganistan, Mısır, Irak, Ürdün ve Lübnan’da da faaliyet göstermektedir.

RİSK YÖNETİMİ

PROSECURE™ Güvenlik Risk Analizi ve Kriz Yönetimi ekibimiz endüstriyel kritik altyapıların güvenlik risklerine karşı korunması alanında uluslararası standartlarda hızlı ve uygulanabilir çözümler geliştirmektedir. Etkili bir güvenlik yönetimi için öncelikle potansiyel risklerin, bunların gerçekleşme ihtimallerinin ve gerçekleşmeleri durumunda oluşacak krizin yönetiminin planlanması şirketlerin iş süreklilikleri için hayati bir önem taşımaktadır.