GÜVENLİK ARAŞTIRMALARI

Prosecure, Yakın Koruma, Güvenlik Araştırmaları ve Risk Yönetimi alanlarında Türkiye’nin lider danışmanlık şirketidir.  Marka Koruma,   Ticari Bilinirlik,   İç Denetim,   İşe Alım Öncesi CV Araştırması alanlarında uluslararası standartlarda, hukuki ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Özellikle “Sigara Kaçakçılığı, İllegal Tütün ve Sahte Lüks Moda Ürünleri ile Mücadele” konusunda oluşturduğu derin araştırma kapasitesi ve kapsamlı perspektif sayesinde Türkiye’nin lider danışmanlık şirketidir. 

KORUMA ÇÖZÜMLERİ

Prosecure  Yakın Koruma,  Etkinlik Güvenliği  ve  Seyahat Güvenliği alanlarında profesyonel ekibi ve bilgi birikimi sayesinde Türkiye’nin en önde gelen güvenlik danışmanlık şirketidir. Prosecure™ uluslararası güvenilir iş ortakları ile birlikte Türkiye dışında Azerbaycan, Gürcistan, Ukrayna, Polonya, Afganistan, Mısır, Irak, Ürdün ve Lübnan’da da faaliyet göstermektedir.

RİSK YÖNETİMİ

Prosecure Güvenlik Risk Analizi ve Kriz Yönetimi ekibimiz endüstriyel kritik altyapıların güvenlik risklerine karşı korunması alanında uluslararası standartlarda hızlı ve uygulanabilir çözümler geliştirmektedir. Etkili bir güvenlik yönetimi için öncelikle potansiyel risklerin, bunların gerçekleşme ihtimallerinin ve gerçekleşmeleri durumunda oluşacak krizin yönetiminin planlanması şirketlerin iş süreklilikleri için hayati bir önem taşımaktadır.